Poznaj bliżej system NLS na którym pracują urządzenia Diacom

Diacom Technology ma za sobą pierwszą ważną rocznicę - dziesięć

lat. Choć nie została zapisana w pamięci dokładnie tej daty, znany jest rok - 2004, kiedy zaczęła się prawdziwa magia. Zobaczmy, co się zaczęło.

Uwierz, że historia pochodzenia firmy w rzeczywistości jest niezwykle interesująca i co ważne - pomaga wszystkim odwiedzającym tę stronę na zbliżenie się do zasad i głównych pomysłów, które od trzynastu lat kieruje firmą Diacom.

 

Jak to się wszystko zaczęło?

Jak wspomniano wcześniej, firma Diacom pojawiła się w 2004 roku w Rosji. Główną specjalizacją była produkcja pojazdów, w szczególności kontrola biernego bezpieczeństwa. Po pewnym czasie działalność w tej specjalizacji została zawieszona, a firma zaczęła opracowywać elektroniczne systemy pomiaru i kontroli różnych parametrów fizycznych i chemicznych. Diacom jest tworzony przez symbiozę dwóch słów - "systemu diagnostycznego", który później nabył bardziej globalne poczucie. Teraz nie możemy mówić tylko o tak zwanych kompleksach diagnostycznych (innymi słowy, systemach diagnostycznych), ale o pełnej diagnozie stanu funkcjonalnego ludzkiego ciała ze wszystkimi powiązanymi badaniami.

 

Wróćmy jednak na początek. Rok 2006, miasto - Krasnodar, to miejsce było oficjalnym uruchomieniem produkcji. Liczba wytwarzanych urządzeń wynosiła około 30 jednostek miesięcznie i był to model pilotażowy - Diacom-Lite-FREQ w wersji COM, który mógł mierzyć pola elektromagnetyczne niskiego napięcia, odtwarzać je i przekazywać informacje przez komputer, a następnie pozwalać na głębszą analizę. Ten model miał wbudowany generator, który był później podstawową technologii Diacom-FREQ.

Ponieważ,  dla firmy najważniejsza jest stała poprawa jakości i funkcjonalności wyprodukowanej technologii, nie było wyjątku w technologii "wykrywania i modulacji niskoenergetycznych pól elektromagnetycznych". Ta zasada służyła jako punkt wyjścia do opracowania bardziej globalnej specjalizacji, w tym najbardziej aktualnej - medycyny.

Jednakże w odniesieniu do przewidywanych celów firma spotkała się z powikłaniami integracji produktów na rynku międzynarodowym, w tym z Unią Europejską, która zdecydowanie zmieniła wszystkie plany firmy, a wreszcie postanowiono zorganizować całą produkcję za granicą. Po kilkakrotnych wizytach w

 

 

Czechach w 2007 r. Oraz oferty oficjalnego dystrybutora w Czechach - dr Yury Trojan, wybór kraju był oczywisty. Rozpoczęła się produkcja, aby uprościć dostawę produktów do Europy, a tym samym do innych zakątków świata. W ten sposób produkcja została przeniesiona do Czech z Rosji. W 2010 roku firma zdecydowała się otworzyć firmę w Ameryce Łacińskiej, dokładnie w Ekwadorze. W celu uproszczenia procedur związanych z nowym otwarciem firmy i przyspieszenia tego procesu pod względem prawa - powstała firma Blueraysa S.A. Produkcja została oficjalnie zarejestrowana i wszystko zaczęło się.

Pomimo pozornego sukcesu w produkcji, ze względu na polityczne i osobiste okoliczności właściciela firmy zdecydowano się na powrót do już znanego kraju - Republiki Czeskiej i do dziś cała produkcja jest właśnie w tym kraju. Niemniej jednak w niedalekiej przyszłości nie można wykluczyć uruchomienia produkcji w Portugalii lub Hiszpanii, a nawet w Ameryce Łacińskiej, ale nie w Ekwadorze, ale w Peru. Chiny i Stany Zjednoczone są liczące się, które nie pozostawiają Diacomu bez należytej uwagi. 

Przyszłe plany firmy są naprawdę globalne, a obecna działalność po raz kolejny potwierdza, że nikt nie zatrzyma się po osiągnięciu określonego celu, chodzi o perfekcję we wszystkim i ciągły rozwój. Nawet trudności związane z organizacją stabilizacji rynku przeciwnie pogłębiają zaplanowane cele. Najnowsze innowacje obejmują stabilizację programów szkoleniowych, w których Diacom planuje kontrolować wszystkie procesy we współpracy z dystrybutorami, co z pewnością zwiększy jakość kształcenia, a także poziom powiązanych usług.

Nawet globalny charakter trudności związanych z organizacją w celu ustabilizowania rynku, wręcz przeciwnie, wzmacnia zadania i cele. Najnowsze innowacje obejmują stabilizację programów szkoleniowych, w których we współpracy z dystrybutorami kontroluje się centra szkoleniowe Diacom, co z pewnością poprawi jakość nauczania i poziom kontroli związanych z nimi usług.

 

Co dzisiaj zasadniczo wyróżnia produkty Diacom od podobnych produktów konkurentów?

Odpowiedź jest oczywista i prosta: jakość wytwarzanych produktów i ścisłe standardy jakości potwierdzone obecnością gwarancji, ponieważ producent jest znany wszystkim.  Cena, odpowiada wspomnianej powyżej jakości, ale nadal jest niższa od ceny podobnych produktów konkurencyjnych. Te zasady i standardy pozwalają firmie na znalezienie własnej niszy na rynku i silną pozycję. Oczywiście niektóre firmy próbują fałszować nasze urządzenia jak również programy. Jednak szeroka gama wyprodukowanych produktów i najnowsze innowacyjne technologie nie dają szans na konkurencję i fałszerzy.

Jakie są plany firmy na przyszłość? Z pewnością kontynuować produkcję na właściwym poziomie iw najbliższym czasie rozszerzyć swoją linię produktów. Kolejnym celem jest opracowanie i utrzymanie organizacji wspólnej produkcji, czyli produkcji, która w ogóle będzie wspierać podstawową specjalizację. To może wydawać się zaskakujące, ale firma planuje powrócić do branży motoryzacyjnej i stworzyć system kontroli bezpieczeństwa drogowego.

Dzięki ustalonym zasadom i przestrzeganym zasadom w przedsiębiorstwie, możemy z pewnością potwierdzić, że przyszłość firmy będzie jeszcze bardziej nasycona, ciekawa i pełna nowych odkryć. Po tym jak istotny czynnik ludzki odgrywa tutaj istotną rolę i wsparcie, nie tylko techniczne, aktywnych użytkowników - jest gwarancją długoterminowej współpracy opartej na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

 

Produkcja

 

Co zawierają urządzenia produkowane przez firmę "DIACOM"?

 

W tej sekcji zaprezentujemy gościom naszą linię produktów "DIACOM" i opisujemy głęboko pole produkcji urządzeń medycyny alternatywnej i klasycznej, z pewnością obejmujące rozwój naszej firmy.

Główną cechą i podstawową zaletą naszej firmy jest prawidłowa organizacja pracy opartej na współpracy i doświadczeniu wymiany wielu ekspertów z różnych regionów i krajów świata, które pozwalają tworzyć i rozwijać unikalne w swojej jakości i funkcjonalności produkty przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauka i technologia.

Jest to tak zwana symbioza i integracja wysiłków każdego specjalisty i pracownika naszej firmy w celu osiągnięcia najlepszego rezultatu. Ważne jest również opinia firmy "DIACOM" z konsumentem, której opinia zawsze nas słucha, co z pewnością wpływa na jakość produkowanego sprzętu i opracowane programy.
Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii nasza firma także się rozwija. Zakres naszych produktów jest ulepszany, rozbudowywany i aktualizowany w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów i użytkowników końcowych.

Na liście priorytetów na pierwszym miejscu niewątpliwie jest jakość naszych produktów, która zasadniczo odróżnia nasze urządzenia od podobnych urządzeń wytwarzanych przez konkurentów.

Popularność i popyt na nasze urządzenia są poparte licznymi próbami podrabiania, ale firma "DIACOM Technology" nie pozostaje obojętna w tej dziedzinie i podejmuje wiele starań, aby uniknąć penetracji na rynek produktów o niskiej jakości. Na naszej stronie internetowej w sekcji "Produkcja podrobionych" będziemy monitorować sytuację na rynku i informować o produktach, które znaleźliśmy wraz ze zdjęciem i krótkim opisem. Od czasu do czasu nasza firma oferuje specjalne promocje skierowane do klientów, którzy zakupili fałszywą produkcję o niskiej jakości. Nasza pomoc polega na wymianie sfałszowanego urządzenia na oryginalny na bardziej korzystnych warunkach.

Ponadto "DIACOM TECHNOLOGY" realizuje specjalne kampanie wymiany starych urządzeń Diacom Lite Freq na nowoczesne, które będą bezbłędnie kompatybilne pracować z najnowszą wersją oprogramowania Diacom. Takie kroki po raz kolejny dowodzą, że dla firmy jest niezwykle ważne budowanie relacji z klientami w oparciu o zaufanie i wzajemne wsparcie.

Dbamy o naszych klientów dając im możliwość pracy na najlepszych innowacyjnych urządzeniach, które jesteśmy w stanie wyprodukować.

Wieloletnie doświadczenie, innowacje, ciągła poprawa - to wszystko jest istotną częścią naszych produktów.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zakupu naszych produktów!

 

ZESPÓŁ DIACOM POLAND

 

  Kontakt

 

 

         Ph. D. Paweł Banasik

 

Wyłączny Przedstawiciel Diacom Technology w Polsce

 

 

Tel ES: +34 635 827 932

Tel PL: +48 667 155 765

 

---------------------------------

 

mgr Małgorzata

Banasik-Kasprzyk

 

Wyłączny Przedstawiciel Diacom Technology w Polsce

 

 

Tel. ES: +34 635 827 945

Tel. PL: +48 667 155 765

 

Czynne: Pn-Pt 10:00 do 16:00

 

W okresie wakacyjnym i świątecznym czynne od Pn-Pt:

10:00 - 13:00

 

email:        diacompoland@gmail.com

 

GŁÓWNY          PARTNER

CERTYFIKAT EUROPEJSKI CE

language

Darmowy licznik odwiedzin