Poznaj bliżej system NLS na którym pracują urządzenia Diacom

DIACOM POLAND Wyłączny Przedstawiciel urządzeń Diacom Technology na Polskę, Hiszpanię, Portugalię oraz kraje hiszpańskojęzyczne jak również Oficjalny Przedstawiciel na Francję, Anglię, Niemcy, Szwecję, Irlandię, Szkocję.

 

 

 

Diacom Poland swoją ofertę urządzeń DIACOM, kieruje do wszystkich jednostek zainteresowanych promowaniem profilaktyki zdrowia. Osób chcących rozszerzyć swoją działalność w usługi biomedycyny informacyjnej w urządzenia Diacom służące do przeprowadzania testu obciążeń organizmu jak również terapii biorezonansowych czyli freqingów. Więcej informacji w zakładnce urządzenia. 

 

Szkolenia i warsztaty, które oferujemy są dla wszystkich osób chcących nabyć umiejętność obsługi urządzenia Diacom Lite Freq. Jak również dla osób chcących pogłębiać swoją wiedzę w temacie biorezonansu magnetycznego NLS oraz medycyny naturalnej o Parazytologii.

  Kontakt

 

 

         Ph. D. Paweł Banasik

 

Wyłączny Przedstawiciel Diacom Technology w Polsce

 

     

Tel PL: +48 667 155 765

 

---------------------------------

 

mgr Małgorzata

Banasik-Kasprzyk

 

Wyłączny Przedstawiciel Diacom Technology w Polsce

 

 

Tel. ES: +34 635 827 945

Tel. PL: +48 667 155 765

 

Czynne: Pn-Pt 10:00 do 16:00

  

email:        diacompoland@gmail.com

 

GŁÓWNY          PARTNER

DIACOM POLAND jest  Wyłącznym Przedstawicielem urządzeń DIACOM TECHNOLOGY w Polsce, Hiszpanii, Portugalii i wszystkich krajach hiszpańskojęzycznych. 

CERTYFIKAT EUROPEJSKI CE

language

Darmowy licznik odwiedzin